
Comfort 350 Top
Comfort 350 Top je energetsko učinkovita prezračevalna enota z rekuperacijo toplote za domove in manjše poslovne stavbe s potrebo po prezračevanju do 372 m3 / h.
Sistem ima zgornji priključek in zelo nizko raven hrupa, zato ga je mogoče namestiti v notranjosti doma. Bela površina pomeni, da se naravno zlije z drugimi belimi aparati v pomožnem prostoru ali tehnični omari. Comfort 350 Top je prezračevalni sistem s kompaktnimi vgradnimi dimenzijami, kar pomeni, da ga je mogoče vgraditi v omaro širine 60 cm.
Comfort 350 Top je zasnovan za doseganje nizke porabe energije in visoke rekuperacije toplote. Ta kombinacija mu omogoča doseganje energijskega razreda A.
Comfort 350 Top je na voljo tudi v različici Polar, ki je opremljena s samoregulirajočo se predgrelno površino. Predgrelna površina ščiti enoto pri nizkih zunanjih temperaturah tako, da segreva dovodni zrak in preprečuje nastajanje zmrzali v toplotnem izmenjevalniku.
Prostornina zraka (glejte podatke o projektiranju za vrednost SEL/SFP)
Maks.: 372 m3/h
| Dimenzije (Š x G x V) | 559 x 550 x 790 mm |
| Teža | 29 kg |
| Omarica tipa plošče | Alucinkova jeklena pločevina, prašno barvana bela RAL9016 |
| Vrsta toplotnega izmenjevalnika | Protitočni izmenjevalec iz polietilen tereftalata |
| Vrsta ventilatorja | EC, konstanta hitrosti |
| Razred filtra | ISO 16890 Grobo 75 % (G4) |
| Priključki kanalov | Ø160 mm |
| Odtok kondenzata | PVC Ø20 x 1,5 mm |
| Napajalna napetost | 230 V 50/60 Hz |
| Maks. poraba energije | 170 W / 0,7 A |
| Poraba energije v stanju pripravljenosti | 3,4 W |
| Razred gostote | IP31 |
| Temperatura okolice | -20 / +40 °C |
| Klasifikacija puščanja | A1 (*1) |
| Izguba toplote | 0,84 W/ m²K (*2) |
| Klasifikacija toplotnih izgub | T2 |
*1 – Preizkušeno v skladu z EN13141-7
*2 – Preizkušeno v skladu z EN1886



